اخبار سایت : با کمال افتخار راه اندازی سایت کتابخانه مجازی ایرانیان را به همه هموطنان عزیز اعلام میداریم. تمامی کتاب های این سایت بصورت رایگان قابل دانلود می باشد.

دانلود رمان جنگل اثر آپتن سینکلرجنگل
نويسنده كتاب : آپتن سینکلر
ناشر كتاب : کتابخانه ایران
زبان كتاب : فارسی
تعداد صفحات : 331
حجم دانلود : 8 مگابایت

اپتون سینکلر (۱۸۷۸ – ۱۹۶۸) برنده جایزه پولیتزر نویسنده آمریکایی که بیش از ۹۰ کتاب در ژانرهای مختلف نوشت. اپتون سینکلر روزنامه نگاری کنکاشگر بود که علیه قدرتهای بزرگ مبارزه میکرد . در سال ١٩٠۶ کتاب جنگل را نوشت . کتابی متعهد که در میلیونها نسخه پخش شد و استثمار کارگران و فرودستان شیکاگو را افشا می کرد . .. . او در سال ١٩٣۴ هنگامی که در اوج شهرت بود توانست در انتخابات کالیفرنیا به تنهایی از همه کاندیداهای دیگر دموکرات بیشتر رای بیاورد . شعار کارزار انتخاباتی اش طولانی و تا اندازه ای پرطمطرق بود : من فرماندار کالیفرنیا ، چگونه به فقر پایان بخشیدم . این تاریخ واقعی آینده است.

تاریخی که هنوز در انتظار فرارسیدن آن هستیم. کالیفرنیا نیز همچون سایر ایالات آمریکا در آنزمان با بحران بزرگ دست و پنجه نرم می کرد.آپتون سینکلر پیشنهاد می کرد که دولت کارخانجات بسته شده را از مالکانشان اجاره و سپس به کارگران واگذار کند تا آنها به جای بیکاری دست به تولید زنند . چنانچه دولت به پول احتیاج دارد ، میتوان به استودیوهای بزرگ مالیات بست . مترو گلدن مایر و وارنر تهدید کردند تا در صورت انتخاب سینکلر استودیوهایشان را به فلوریدا انتقال دهند . هیچکدام از مطبوعات رسمی از سینکلر حمایت نکرد و بیش از ٧٠٠ نشریه علنا با او به مخالفت برخاستند . او از لحاظ ظاهری هم شباهتی به آرنولد شواردزنگر نداشت . لوس آنجلس تایمز او را با تمسخر “مردی با حالتهای زنانه و لبخند موذی ” می خواند .

دانلود فایل